Eventowe

Potrzebujesz punktu sprzedaży, punktu gastronomicznego, kiosku, pop-up store, a może coś zupełnie innego? Żaden problem!

Nasze modułowe obiekty dopasują się do każdej roli! Możesz wykorzystać dopasowany do swoich potrzeb moduł na wszelkiego rodzaju eventach takich jak targi, koncerty czy wystawy!

Wygląd zewnętrzny jest wizytówką Twojej firmy i zachęca do odwiedzenia miejsca o niebanalnym charakterze. Spraw, aby odwiedzający Cię goście chcieli wracać po oferowane przez Ciebie produkty i stali się częścią stworzonego przez Ciebie świata

PIĘKNE . NOWOCZESNE . MODUŁOWE

Nasze kontenery handlowe charakteryzują się nowoczesnym designem, który może być spersonalizowany pod kątem prowadzonej przez Ciebie działalności.

Już sam wygląd zewnętrzny, atrakcyjna witryna, widoczne logo oraz zachęcające hasło staną się dla potencjalnych Klientów drogowskazem, jak do Ciebie trafić.

Oferujemy szerokie możliwości aranżacji wnętrza według Twoich preferencji, a solidne wykonanie da Ci gwarancję zadowolenia i możliwość użytkowania obiektu przez długi czas.


Zbudujmy razem coś fajnego

Dlaczego warto budować z nami
Od samego początku produkcja głównie odbywa się „na wymiar” według indywidualnych wymagań i potrzeb.
Zgodnie z przeznaczeniem obiektów modułowych można je przenosić, zmieniać układy i w przyszłości rozbudowywać.
Sprawdź możliwości zrealizowania własnego projektu w technologii SIP

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU