Biurowe

Prowadząc punkt sprzedaży, punkt gastronomiczny, kiosk czy pop-up store potrzebujesz miejsca, które zaciekawi i przyciągnie uwagę klienta.

Nasze modułowe obiekty doskonale spełniają tą rolę!

Prowadzenie stacjonarnego biznesu wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami związanymi z budową lokalu w tradycyjny sposób, jego adaptacją czy remontem, czy też wysokimi kosztami wynajmu.

Otwierając nowy biznes lub rozwijając już istniejący, nie musisz obawiać się podejmowania tak ważnych i wiążących decyzji, jakim jest wybór odpowiedniej lokalizacji czy zakres prac remontowych do wykonania w wybranym lokalu. Inwestując w moduły handlowe dajesz sobie szansę na obecność w miejscach najczęściej wybieranych przez Twoich Klientów.

MODUŁOWY PUNKT SPRZEDAŻY

Wygląd zewnętrzny jest wizytówką Twojej firmy i zachęca do odwiedzenia miejsca o niebanalnym charakterze. Spraw, aby Klienci chcieli wracać po oferowane przez Ciebie produkty i stali się częścią stworzonego przez Ciebie świata.

Nasze kontenery handlowe charakteryzują się nowoczesnym designem, który może być spersonalizowany pod kątem prowadzonej przez Ciebie działalności. Już sam wygląd zewnętrzny, atrakcyjna witryna, widoczne logo oraz zachęcające hasło staną się dla potencjalnych Klientów drogowskazem, jak do Ciebie trafić.

Oferujemy szerokie możliwości aranżacji wnętrza według Twoich preferencji, a solidne wykonanie da Ci gwarancję zadowolenia i możliwość użytkowania obiektu przez długi czas

Budynki modułowe z hybrydowymi panelami warstwowymi powstają w przeciągu kilku tygodni. Krótki czas realizacji i sprawne przejście od projektu do finalizacji zamówienia, z dostarczeniem modułu na miejsce docelowe gwarantuje szybki start Twojego stacjonarnego biznesu.

Możliwość modyfikacji obiektu poprzez dodanie nowych segmentów lub przekształcenie istniejących pozwala Ci rozwijać Twój biznes bez obawy o miejsce dla nowych pracowników.

Mobilność budynków modułowych, szybki transport i prosty montaż w innym miejscu sprawia, że nie musisz przywiązywać się do jednego miejsca!


Zbudujmy razem coś fajnego

Dlaczego warto budować z nami
Od samego początku produkcja głównie odbywa się „na wymiar” według indywidualnych wymagań i potrzeb.
Zgodnie z przeznaczeniem obiektów modułowych można je przenosić, zmieniać układy i w przyszłości rozbudowywać.
Sprawdź możliwości zrealizowania własnego projektu w technologii SIP

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU