SIP

SIP - Structural Insulated Panel to wszechstronny, wysoce stabilny i ekologiczny system budowlany do budowy budynków niskoenergetycznych i pasywnych.

Sztywność strukturalna paneli pozwala na zaprojektowanie i wykonanie niemal każdej konstrukcji o zróżnicowanym kształcie. System budynku SIP można zatem wykorzystać do budowy domów rodzinnych i mieszkalnych, budynków biurowych, hal produkcyjnych i przemysłowych, szkół, budynków rekreacyjnych, domków letniskowych i garaży.

Ponieważ SIP jest lekkim systemem budowlanym, idealnie nadaje się jako rozwiązanie nadbudowy i rozbudowy do istniejących budynków. SIP można również stosować w połączeniu z innymi technologiami budowlanymi.

System budynku jest idealny jako rozwiązanie konstrukcji dachu z dodatkowym zastosowaniem na poddaszu i jest idealny do dachów płaskich.

Z CZEGO SKŁADA SIĘ SIP?

System budowy oparty jest na panelu warstwowym. Panel składa się z dwóch płyt pasmowych OSB i rdzenia izolacyjnego składającego się z  EPS lub PUR.

Rezultatem jest samonośny panel konstrukcyjny, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i wysoką sztywnością strukturalną.


Zbudujmy razem coś fajnego

Dlaczego warto budować z nami
Od samego początku produkcja głównie odbywa się „na wymiar” według indywidualnych wymagań i potrzeb.
Zgodnie z przeznaczeniem obiektów modułowych można je przenosić, zmieniać układy i w przyszłości rozbudowywać.
Sprawdź możliwości zrealizowania własnego projektu w technologii SIP

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU